top of page
Ветряные мельницы

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВАМ ЕНЕРДЖИ» - успішна та прогресивна компанія-постачальник енергоресурсів. Створена у 2022 році й вже зарекомендувала себе як сильний та конкурентний гравець на ринку.

 

Ми - це команда однодумців із багаторічним досвідом роботи на ринках електроенергії, які працюють над втіленням сподівань мільйонів українських підприємств - отриманням легкого доступу до закупівлі енергоресурсів. 


ТОВ «ВАМ ЕНЕРДЖИ» веде активну діяльність на ринку енергоресурсів та в суміжних галузях.


Місією ТОВ «ВАМ ЕНЕРДЖИ» є надійне та якісне постачання електроенергії та природного газу, побудова довгострокових та взаємовигідних відносин з клієнтами, надання максимально комфортних умов для співпраці, а також забезпечення потреб в електропостачанні та газопостачанні за кращою ціновою пропозицією. 
 

Image by Markus Spiske

ЕКО

Вибір ВАМ ЕНЕРДЖИ, як постачальника електричної енергії та газу для Вашого бізнесу, означає підтримка безпечного зеленого майбутнього України.


Ми свідомий бізнес, який прагне адаптуватись до умов сучасних реалій на ринку альтернативної енергетики, тому працюємо в партнерстві  з екологічними платформами та прагнемо розвивати напрямок зеленої енергетики. 


Ми сповнені рішучості створювати зручне для життя майбутнє.

Прозорість

ВАМ ЕНЕРДЖИ – це відкрита книга.
Ми прозорі з боку ведення бізнесу та ціноутворення, тому, обираючи нас, споживачі не турбуються про приховані платежі або штрафні санкції. 


Команда відкрита до діалогу, ми завжди готові зорієнтувати та допомогти обрати комерційну пропозицію, яка буде економічно ефективнішим рішенням саме для вашого бізнесу. 

Прогресивність

Молода та прогресивна команда компанії ВАМ ЕНЕРДЖИ постійно працює над автоматизацією процесів і сервісів, використовуючи сучасні методи ведення бізнесу. Саме тому ми маємо здатність адаптуватись до мінливого ринкового середовища та швидко реагувати на зміни без наслідків для клієнтів. 


ЕМА використовує в своїй роботі інноваційні інструменти коммунікації з клієнтом, тому ми можемо запропонувати нашим користувачам будь-який зручний спосіб зв’язку. 

Клієнтоорієнтованість

ВАМ ЕНЕРДЖИ складається із людей, тому ви не почуєте жодного автовідповідача.


Наші клієнти завжди можуть розраховувати на індивідуальний підхід та лише на живе спілкування у будь-який зручний для вас спосіб.


Ми відгукуємось на ваші потреби, впровадили особистий кабінет, готові до переходу на документообіг за допомогою електронного цифрового підпису та підготували для вас пропозицію договір під ключ

Виникли питання?

Заповніть форму зворотнього зв’язку або зателефонуйте

bottom of page